| ILoveMyBed a întrebat:

ce fel de masti pot face in casa ca sa-mi creasca parul mai repede, eu folosesc ulei de ricin, dar il mai pot combina cu ceva sau alte masti facute in casa, preferabil si cum se fac, dau funda.

3 răspunsuri:
| katy1996 a răspuns:

Eu nu stiu daca cu masti iti poate crste parul thinking, dar stiu sg k daca iti tai putin varfurile din 2-3 luni parul incepe sa crsca din ce in ce mai repede chiar daca tai putinkte putin din cand in candwinking

| Ririru a răspuns:

Il poti amesteca cu ulei de masline, cu galbenus de ou sau amandoua.

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Câteva ponturi pentru un păr lung și sănătos : trebuie să ai o alimentație sănătoasă , bogată în vitamine și Ca (calciu) , să-ți tunzi vârfurile inestetice o dată la două luni , și să îți aplici o mască pentru creșterea părului în fiecare săptămână.
O poți face acasă , din : ulei de ricin , ulei de măsline, gălbenuș de ou, vitamina A și E (fiole) și ulei de migdale (pentru un aspect sănătos și mătăsos).
Baftă!