| MariaMonica a întrebat:

Ce fond de ten sa imi cumpar: Accord Parfait sau Infaillible (Ambele fiind de la LOreal)? Nu ma pot hotarî intre cele doua. (Mentionez ca am tenul gras in zona T)

4 răspunsuri:
| pixie17 a răspuns:

Avand in vedere ca fac cursuri de specialitate, eu una ti-as recomanda Revlon Photo Ready (pentru ten gras). Nu are acea pompita dar il poti pune pe un disc si apoi sa il intinzi. E cam la acelasi pret. Daca vrei cu adevarat un fond de ten bun cele de la MAC sunt cele mai bune(adevarul e ca este mai scump cam 120 lei.). Daca ar fi sa aleg as merge pe Accord Parfait.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu as da nici moarta 60 lei pe Accord parfait, uite-te la sfarsitul postarii cum imi stralucea tenul dupa 5 ore : http://didiglamour.blogspot.com/2011/10/le-teint-accord-parfait.html si nu, nu am tenul gras il am chiar normal, uscat in zona fruntii uneori.

| GiuliaGiuly a răspuns:

Infaillible..am avut si eu..este super.incearcal