| Roxy3 a întrebat:

Ce haine se poarta?

Răspuns Câştigător
| lexie14 a răspuns:

Hey! Nu inteleg de ce te intereseaza asa de tare ce se poarta cand tot ceea ce conteaza este sa te simti tu bine si sa te regasesti in tinuta pe care o porti.Totusi am sa iti dau cateva idei dar nu iti garantez ca o sa iti stea bine sau ca o sa iti placa.Am sa incerc..sa vedem poate chiar o sa fi multumita.In primul rand vreau sa stii ca eu sunt rockerita. mie imi plac foarte mult blugii negri sau rosii(de preferat sa fie rupti)cu tricouri mai largi(nu exagerat de largi), negre, personalizate(cu un astfel de tricou sigur nu dai gres), o vesta de blugi mai spalacita, converse ALL STAR(le sdor)sau bocanci colorati si pe cap o bandana cu ceva desene pe ea.
http://www.google.ro/......tp?/imgres r:6, s:213, i:121

5 răspunsuri:
| Alyra a răspuns:

Se poartă ce îţi place ţie happy

| FashionKitty a răspuns:

De fapt, cam ce raspunsuri te astepti sa primesti? Adica fiecare are stilul lui in primul rand...In al doilea rand sunt O GRAMADA de haine care se poarta acum, pentru inspiratie cumpara-ti ceva reviste de moda sau du-te la mall si uite-te prin magazine; sunt numai haine "la moda".

| Dollicious a răspuns:

`Moda` e de fapt instinctul de turma al oamenilor! poarta ce iti place tie, ce crezi ca iti sta binehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spalate!

| lexie14 a răspuns:

Hey! Nu inteleg de ce te intereseaza asa de t