| yoelidutza a întrebat:

Bună, ce îmi recomandați împotriva coșurilor(de pe spate), mulțumesc anticipat! dau fundă

Răspuns Câştigător
| ParanoidKidu a răspuns:

Bună! Ai putea folosi Zineryt şi Skinoren(Gel)sau o soluţie foarte bună de la Clean&Clear care ţi le usucă în maxim 3 zile şi dispar în 5 zile, am încercat eu şi m-a ajutat enorm.Pa,pa

4 răspunsuri:
| annkaa a răspuns:

CEau:*
iti recomand Zineryt este foarte bun impotriva cosurilor(de pe fata,decolteu, spate.), il gasesti la farmacii:*bafta

| SadRomance a răspuns:

Zineryt e foate bun, numai ca usuca foarte tare pielea, trebuie sa o tii maxim 10 min pe fata si apoi foloseste o crema hidratanta>big grin

Răspuns utilizator avertizat
| Mary_1523 a răspuns:

Eu folosesc o solutie de la Garnier skin naturals...este foarte buna...se numeste Piele curata Activ,contine acid salicilic,este pru fata dar e buna si pru cosurile de pe spate, eu am incercat, ajuta!