| madducu a întrebat:

Ce incaltaminte sa-mi cumpar daca nu pot merge pe tocuri?sad
Am tocuri dar nu pot merge pe ele.Si nici cand ies in club nu sunt bune, ma dezechilibrez si buffff!laughing. Deci care ar fi inlocuitorul perfect pentru tocuri?
Evident ca ceva fara tocuri dar la fel de elegant. Dar ce anume?
Funda+voot.

6 răspunsuri:
| andreea98esteacumBubbleS a răspuns:

Sunt foarte comozi cei cu talpa ortopedica

De zi:
http://www.google.ro/......tp?/imgres

De seara:
http://www.e-unic.eu/82-pantofi-cu-talpa-ortopedica

Sper ca te-am ajutat!

| OrangeJuice a răspuns:

Pai talpa ortopedica.Arata bine, unii pantofi sunt chiar draguti.Si nu ai cum sa nu poti merge pe ea pentru ca e simplu si sunt si mai comozi pantofii cu talpa ortopedica decat cei cu toc.

| 0marry0 a răspuns:

Nu poti merge pe niciun fel de toc? Si eu am probleme, de aceea ma feresc sau imi cumpar cu toc ortopedic. Alea, de obicei, sunt comode si iti mentin echilibrul happy.
Sau poti incerca balerinii, care nu au toc si pot arata destul de elegant.

| selena_4874 a răspuns:

Balerini,sunt foarte comozi si eleganti.

| Dianne_9377 a răspuns:

Buunaa!
Ai putea incerca sandale pe care le'ai putea asorta cu niste pantaloni scurti de blugi sau ai putea opta pentru balerini! pe care ii poti asorta cu fuste!
Ai mai putea incerca adidasi sau tenesi![doar ca nu sunt la fel de eleganti!]
Sper ca te'am putut ajutaaa!
Fundaa?

| Sk8erGirl a răspuns:

Pantofii cu talpa ortopedica:-s cred.nu stiu...cauta si tu ceva cu toc micut poate reusesti sa mergi pe ceva cu toc mai mic...big grin Si mai exerseaza prin casa cu pantofii cu toclaughing Vei reusii tu sa mergi cu ei laughing Putina rabdara laughing bafta>big grin