| ursuletlove11 a întrebat:

ce parere aveti?
daca m-as duce la un croitor sa imi faca o rochie de asta fiindca eu nu gasesc in orasul meu de astea ...ar putea sa o faca aproximativ ca asta? http://i.imgur.com/7yS7e.jpg

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Daca croitorul e unul profesionist ti-o poate face exact la fel

| RubyDonnahue a răspuns:

Atata timp cat il platesti, croitorul iti face si rochie din carne ca a lui Lady Gaga! happy Mama mea tot asa, s-a dus la un croitor pentru a ii face rochia de mireasa.

| euu0 a răspuns:

Cu siguranta dabatting eyelashes mergi la unul bun, nu la un incepator happy

| Marin_Alex_1986 a răspuns:

Mai bine intra pe www.outletway.ro gasesti aici rochite de la Guess. outlet online