| Alex10092003 a întrebat:

Bună ce părere aveți de hainele de pe temu?

12 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Ți s-a mai răspuns: de proastă calitate.

| HttpsZino a răspuns:

Transpiri in ele de te ia mama soarelui, nu soarele.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde ce haine. Eu mi am luat pantaloni de alergat... Mulțumit de ei.

| DeeDee817 a răspuns:

Sa știi ca am luat luna trecută haine pentru bebeluși la o prietena și am rămas surprinsă de material și ca arată ca in poza. Eu zic ca merita sa iei, oricum multe magazine vând haine de acolo la pret dublu

| CristiDinBucuresti a răspuns:

China porcarii facute pe vapor

| Alex10092003 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Și alea din piață nu tot din China îs?

| Alex10092003 explică (pentru gabicoo):

Și alea din piață nu tot așa sunt ca am auzit ca și aia din piață tot de acolo le cumpără?

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Alex10092003):

Ba da, dar păe temu platesti si transportul, asa din piata platesti doar produsul si il cumperi pe loc, pe temu ai de asteptat o lună pana iti ajunge coletul deoarece sta in vama mult

| Alex10092003 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Nu plătești transportul și oricum îs mai ieftine ca în piata

| Alex10092003 explică (pentru HttpsZino):

Și în alea din piață nu transpiri?

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Alex10092003):

Firma de curierat din România nu le aduce gratis la asta m-am referit cand am spus ca platesti transportul, Sameday ia minim 15 lei.

| Alex10092003 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Acolo mi-a spus ca am transportul gratuit dar și dacă ar trebui plătit 15 lei nu este mult ca ele oricum îs mult mai ieftine