| LoveMadScience a întrebat:

Ce parere aveti de stilul ombre? Nu presupune vopsirea intregului par, nu.i asa? Doar spre varfuri.
Orice pareri sunt binevenite!

6 răspunsuri:
| KRISTINAxo a răspuns:

Mie imi place mult. Mi- am facut si eu acum o luna. Insa mie mi-a decolorat din par si apoi a continuat cu alta nuanta pe blond. Mie imi place cum a iesit. Avand in vedere ca am parul lung nu mi-am facut asa de mult, in caz ca vreau sa scap de ombre sa nu ramana parul scurt.

| happy31animation a răspuns:

Este ok stilul.

| dianainsta01 a răspuns:

Am ajuns sa detest aceasta noua moda doar pentru ca vad la tot pasul fete facute ombre, iar pe majoritatea arata dezastros, sincer. doar pentru ca esti tu bruneta si brusc ti-ai facut jumate de cap blond nu inseamna ca esti ombre sau ca iti sta bine macar! ar trebui sa fie mai subtil si din punctul meu de vedere genul asta de stil le avantajaza doar pe cele satene sau blonde inchis. am vrut si eu sa imi fac ceva asemanator cam acum un an cand am vazut la antonia, dar ma bucur nespus ca m-am abtinut.

| dianainsta01 a răspuns:

Adica sincer acum, hai sa comparam pozele :)) :
https://pbs.twimg.com/media/BmcdAXUIcAAg3Wt.jpg

http://4.bp.blogspot.com/......CN0112.JPG

La asta ma refeream :)

| hamsterita29 a răspuns:

Eu ador stilul asta, dar depinde de par ptc. culorile trebuie sa fie subtile. si eu as vrea sa imi fac, am parul saten inchis si as vrea un blond inchis, subtil. pacat ca nu ma lasa maicamea crying

| PeFuga a răspuns:

Sincer mie imi lasa impresia de par neingrijit. Ceva de genul fosta blonda care e bruneta la baza si nu s-a mai vopsit de un an de zile dar nu a taiat varfurile... Acum cativa ani era dizgratios sa vezi pe cineva asa, dar acum vad ca e la moda...