| MaraMărr a întrebat:

Ce parere aveti despre pordusele de la Miss Sporty? Si daca ati incercat fonul de ten so clear[albastru] ce parere aveti despre el, e bun? Multumesc :*

4 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Pentru preturile pe care le au sunt foarte bune. Insa, fond de ten o singura data am incercat si sincer nu prea mi-a placut, tenul parea incarcat, nu`mi acoperea foarte bine punctele rosii si cearcanele asa ca eu iti recomand sa te reorientezi spre un fond de ten maybelline sau rimmel.

| dianalalala a răspuns:

Fondul de ten nu mi-a placut. dar rimelul e genial imi face genel extrem de arcuite si nu sunt inacarcet Deloc

| darkprincesskiss a răspuns:

Buna! Eu numai acest tip de fond de ten folosesc si mi se pare bun. Nu mi-au aparut mai multe cosuri de la el si acopere binisor. Dar eu vara incerc sa nu prea folosesc fond de ten daca si tu ai in jur de 14-15 ani incearca sa folosesti doar la ocazii speciale nu zilnic pentru ca incepi sa faci riduri in coltul ochilor, iti spun din experienta proprie. :*

| aniitaa a răspuns:

Am si eu cateva produse de la Miss Sporty... sunt bune, dar la fond de ten nu cred ca e bun, in rest e ok cu firma, stiu ca am incercat un fond de ten M.S. dar nu mi-a placut.