| Aceeasieu a întrebat:

Ce parere aveti despre produsele Lady`s?! Si avantaje, dezavantaje in cazul in care as vrea sa fiu reprezentant...

Răspuns Câştigător
| Michelleee a răspuns:

Buna, eu sunt reprezentanta Lady`s de aproape 3 ani si singurul dezavantaj este ca : atunci cand primesti coletul la posta sau iti este trimis prin curier (daca ai comanda peste 250 lei lady`s iti trimite coletul prin curier GRATIS ) tu esti nevoit/a sa platesti pe loc adica atunci cand iti da coletul tu ii dai banii, iar avantaje sunt foarte multe eu de exemplu am facut comenzi si de 600 de lei si am platit doar 330 lei (cred, nu mai stiu exact, dar e o suma care sa se asemene) ai discount foarte mare si in fiecare luna primesti cadouri (testere, parfumuri, creme, lotiuni daca indeplinesti pasii care sunt acolo. si testerele de parfum le primesti gratis daca ai facut comanda peste 113 lei )

1 răspuns: