| UrsuletulPufos a întrebat:

Ce pareri aveti despre a fi un supermodel? happy Dau funda

Răspuns Câştigător
| Fata026 a răspuns:

Cred ca e super sa fi supermodel. Dar desigur ca orice job de acest gen totul cere sacrifcii deci nu e asa usor.

5 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

E misto, dar e si foarte greu.
Trebuie sa muncesti sa iti intreti corpul.

| lumy4u a răspuns:

E bine ca se fac bani.

| VyrusEleven a răspuns:

Cine nu si-ar dori sa fie supermodel, nu pentru viata pe care o duc ci pentru cinste si faima si bani

| tiaRa12 a răspuns:

Eu am avut o cerere de la o doamna din Olanda ca sa fiu super model insa nu am acceptat.Doamna aceia mi-a explicat ca daca vrei sa fii supermodel trebuie sa ai cpacitati adica sa nu-ti fie frica de scena sa-ti placa sa pozezi si chestii de genu insa eu am fobie de scena si urasc sa pozez. parerea mea este ca e super sa fi supermodel

| LittlemonsterPawsup a răspuns:

Suna super happy