| AromadeVanilie a întrebat:

Ce placa de intins parul buna imi recomandati? Si ceva spray-uri ca sa nu mi se arda happy dau funda!

Răspuns Câştigător
| DiaaaaBlondii a răspuns:

Spray-uri nu prea stiu. Dar una dintre cele mai bune placi de intins parul pe care ti-o recomand cu mare placere este babyliss Paris, nu stiu daca ai avut ocazia sa iti intinzi parul la salon, si ai observat dar placa asta o au si coafezele..este din punctu meu de vedere una din cele mai bune. pe langa Remington. doar ca Remington sunt cam "sensibile" in sensul ca se strica destul de repede. Eu zic sa incerci babyliss Paris, ti-o zic din experienta proprie, pentru ca si eu tot babyliss am si nu am avut absolut nicio problema cu ea, si totusi e destul de "batrana", o am de 5 ani, si intinde parul la fel cum o facea prima data cand am folosit-o plus ca parul sta intins,(sau bucle depinde ce coafura iti faci) foarte mult timp. Eu iti recomand babyliss Paris daca vrei sa iti fie parul intins perfect, si crede-ma ca nu-l arde foarte tare.

9 răspunsuri:
| Classy a răspuns:

Buna! Parerea mea este ca cele mai bune placi pentru intins parul sunt cele de la Remington.Eu am modelul Remington S9500 shine ( parca asa se numea), are temperatura reglabila, de la 150 de grade parca pana la 230. E foarte ok, mie imi tine parul intins chiar si 2-3 zile! Cat despre spray, sunt o multime de feluri. poti incerca de la Gerovital, de la Syoss, totul depinde de bugetul tau si de cat esti dispusa sa dai!

| DiaaaaBlondii a răspuns (pentru Classy):

Nu vreau sa crezi ca te contrazic am avut Remington S9500 si s-a stricat dupa o luna de la folosire si nu s-a stricat fiind trantita sau ceva de genul.pur si simplu nu a mai mers. parerea mea este ca da intr-adevar sunt bune dar nu la fel ca babyliss, pentru ca din cate am fost informata babyliss este o gama foarte variata si folosita in saloane internationale cat si in saloanele din Romania plus ca temperatura o are reglabila(cel putin a mea) de la 50 pana la 300 de grade. Eu nu vreau sa fiu convingatoare sau ceva de genul, e alegerea stricta a ei, dar bineinteles ca daca am ales sa comentez sa-i recomand ceva, ii recomand din punctul meu de vedere cea mai buna placa de par, poate o sa-i fiu de folos.

| Classy a răspuns (pentru DiaaaaBlondii):

Fiecare cu parerea lui big grin

| DiaaaaBlondii a răspuns (pentru Classy):

da kiss

Răspuns utilizator avertizat
| adrianaioanated a răspuns:

Vezi aici http://ofashion.cabanova.com/indreapta-parul-usor.html
O sa fi multumita

Sper sa te ajute

| Andreea11989 a răspuns:

Buna, eu mi-am cumparat de o luna o placa de intins parul de la Chi si imi place de mor, daca vrei, poti sa o gasesti aici:
https://www.beautyoneshop.ro/ondulator-271

| LLO a răspuns:

Salut, dupa parerea mea aceasta este foarte buna Pearl Remington S9500 de obicei cele de la Remington sunt bune si folosesc iar ca spary Syoss spray heat protect costa in jur de 25-30 de lei happy

| DiaaaaBlondii a răspuns:

Fundita puppy dog eyes?