| moloton99 a întrebat:

ce sa fac la parul dispicat l-am tuns cu vreo 1 saptamana.in urma si iarasi se dispica.nu ma folosesc de fenul de uscat si indreptator((( ce sa fac ajutati-maaaa

3 răspunsuri:
| Mafia4ever a răspuns:

Dunde-te bob si ti se si regenereaza deorece e mai scurt, si tocmai fiind mai scurt se regenereaza si iti garantez ca o sa-ti stea foarte bine.

| claudiav a răspuns:

Incearca sa folosesti masca de par de la Kallos cu placenta.

| moloton99 explică:

Pai am avunt un par fff.lung cu o saptamana in urma l-am tuns ca nu avea nici forma, virfuri dispicate.m-am tuns pina la umar ma gindeam eu ca se va regenera dar incepe iarsai sa se dispice si in imi cade...ma tem ca intr-o buna zi sa ramin fara par in cap...maninc foarte multe vitamine, chiar nu stiu ce e cu el.