| Elmma9 a întrebat:

Ce sampon de indreptat parul imi recomandati? Eu am parul drept, dar se onduleaza la varfuri si e foarte enervant. -.-
M-ar ajuta un sampon care chiar l-ar indrepta happy
Funda.

6 răspunsuri:
| ÁnΌMŀŠ a răspuns:

Incearca uleiul cu argan de la AVON.Il aplici pe varfuri dupa ce te speli pe cap, dupa care te usuci cu feonul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred că ar putea face un şampon aşa ceva. Eu am părul drept însă la vârfuri mereu nu stă locului şi se mai şi electrizează. Am descoperit un ulei de la Kalos care şi repară părul : Glossy restructural crystal fluid (cu albastru). Îmi place foarte mult, iar părul meu a devenit foarte ascultător. E în jur de 16 lei.

| adrianaioanated a răspuns:

Vezi aici http://ofashion.cabanova.com/indreapta-parul-usor.html
O sa fi multumita

Sper sa te ajute

| Pufulete456 a răspuns:

Eu il folosesc pe acesta (si mie mi se onduleaza dar nu numai la varfuri :)) ) :http://www.divahair.ro/reviews/sampon-nivea-straight---si---easy-rev53/

| Elmma9 explică (pentru Pufulete456):

Si cum ti se pare?

| maria33 a răspuns:

Nu exista sampon care sa il indrepte pentru rolul samponului este sa il curate, pentru a-l indrepta foloseste un balsam pe care sa il palici la varfuri. Balsamul relaxeaza firele de par si stau mai drepte.