| Happy_8354 a întrebat:

Ce sfaturi imi dati pentru a-mi aranja parul? Adica am rochia stil gogosar. Ce credeti ca mi s-ar potrivi la rochia aceasta?

Răspuns Câştigător
| oana_8373 a răspuns:

Fal bucle, apoi prindel o parte tip coc dar nu chiar. oricum ceva lejer si lasa cateva fire in jos:*

4 răspunsuri:
| ZeYa a răspuns:

Buclele merg cel mai bine cu stilul asta de rochita. Dar nu foarte mari, mai lasate putin. :*

| diamondsx a răspuns:

Cred ca ti-s-ar potrivi niste bucle dar nu prea evidentewinking

| alecssia a răspuns:

Incearca sa il intinzi si iti faci apoi cateva suvite crete.