| Angelofdemon a întrebat:

Ce solutie pentru protejarea parului impotriva placi de par imi recomandati?
Ceva ce ati folosit si stiti ca este bun.

3 răspunsuri:
| Ririru a răspuns:

Masti cu ulei de ricin si placa mai putina, macar de 2-3 ori pe saptamana, nu zilnic,

| Barbie a răspuns:

Incearca cheratina lichida de la Byphasse, e foarte buna si afce minuni, o folosesc de ceva timp si parul straluceste si arata ca si cum ar fi proaspat vopsit tot timpu. Costa cam 30 lei

| mihai69 a răspuns:

O distanță cât mai mare între cele două (placă - păr). Peste 10 m!