| Mindfulness a întrebat:

Buna
Ce spuneți adidașii aceștia de la Alexander Mcqueen arata exact ca și cei originali? E vreun detaliu care îi dă de gol că sunt fake? Încălțămintea nu este originala! Voi ați purta fake? Nici nu îmi pot da seama daca sunt un un fake de calitate,dar par superbi!
Voi ați purta așa ceva? Am văzut că de poarta adidașii ăștia foarte mult,dar nu cred că toți poarta originali, originali sunt foarte scumpi!

Răspuns Câştigător
| 1onur a răspuns:

Karl lager fieldrolling on the floor) Gugi Gein Gugi Gein Porklaughing)

Am o pereche de la adidas pe negru cu talpă albă 85 euro îi am de luni bune se face un an aproape nu dau bani pe haine că în afară de muncă și casa nu ies nu mă duc și în parc mai am o pereche de teneși la alergat cu ei atâta.

3 răspunsuri:
| 1onur a răspuns:

Păi n-am purtat așa ceva în viața mea frate și nici nu știu cum arată originali este prima oră în viața mea când aud de Alexandre ăstalaughinglaughing nici nu știam că existălaughing) urâți adidași mai fac nu-mi place deloc modelul felul cum arată

| Mindfulness explică (pentru 1onur):

Te cred frate. Tu ce porti?

| 1onur a răspuns (pentru Mindfulness):

Karl lager fieldrolling on the floor) Gugi Gein Gugi Gein Porklaughing)

Am o pereche de la adidas pe negru cu talpă albă 85 euro îi am de luni bune se face un an aproape nu dau bani pe haine că în afară de muncă și casa nu ies nu mă duc și în parc mai am o pereche de teneși la alergat cu ei atâta.