| lonelyheart a întrebat:

Ce stil vestimentar va place la fete? Cum sa se imbrace? Mai ales iarna? Fetele. voi cum va imbracati? Cele mai detaliate si bune raspunsuri

5 răspunsuri:
| JustMe_2052 a răspuns:

Pai un cojocel gros(e frig), o maleta frumoasa, mulata, blugi simpli sau raiati negri, cizme fara chestioare.Merge si cate un fes lung de lana si o esarfa in carouri.

| larrii a răspuns:

Hei :D Eu in primul rand nu ies din casa iarna fara esarfa:d deci pot sa spun ca le iubesc :)) apoi :-? niste blugi normali [skinny], un maieu/tricou/bluza si un hanorac gros deasupra, si geaca de iarna. [Cel putin asa ma imbrac eu la scoala:D] si in picioare niste bocanci ceva de genul http://www.google.ro/......tp?/imgres r:13, s:17&biw=1024&bih=548 numai ca mai inchsi la culoare. Ca stil imi place stilul rap/hip hop si cand e mai cald afara ma imbrac conform stilului :D

| SweetBaby98 a răspuns:

Buna! Uite o sa-ti dau cateva sfaturi ce stil sa adopti iarna asta:Fustele scurte sunt foarte la moda, iar daca le combini vor arata SUUPER. Regula fustelor mini stramte:Bluza trebuie sa fie si ea stramta.
Fustele mini arata si mai bine daca le porti cu niste ghetute pana la glezna, sau niste pantofi cu toc nu foarte inalt

| chels95 a răspuns:

Eu sunt freestyle in orice anotimp

| Toader_Raisa_1998 a răspuns:

Sincer eu iarna cand este foarte frig imi iau :o pereche de blugi stramti cizme putin mai jos de ghenunchi o bluza stramta pe corp u geaca tot stramnta de blugi o esarfa parul desprins