| Fifylici a întrebat:

Ce trebuie sa fac pentru a largi o pereche de pantofi? ma strang la degetul mic..si nu sunt din piele. Au doar lac si catifea.

5 răspunsuri:
| KamaSutra a răspuns:

Trebuie să-i porți foarte des și o să se lase sau bagă în ei orice poate să-l lărgească

| Anonimuserr a răspuns:

Pune hârtii în el, ziare mototolite sau pune un calapod. Pentru mai multe informaţii vezi http://ralucadobrovolschi.ro/cum-se-largesc-pantofii-noi/

| thewomaninwhite a răspuns:

Incalta-te cu mai multe perechi de ciorapi si apoi incalta-te cu pantofii incercand sa stai asa cateva ore pe zi pana cand observi ca s-au mai largit.

| lPsihopate a răspuns:

Incalzeste pantofii cu feonul. Apoi ia niste sosete goase. Icalta-te cu pantofii. Mergi cu ei. Se vor lasa.

| anda2002 a răspuns:

Pune inrt-o punga apa si baga punga in pantof dupa care pune-l in congelator vrea 5 ore sau pana ingheata si dupa scoatei. Chiar merge!