| anonim_4396 a întrebat:

Ce va luati cand plecati intr. o tabara de vara? Vreau absolut sa-mi ziceti ce ar trebui sa am, incepand de la cap pana la laba picioruluiwinking Tin sa mentionez ca sunt fata. Merci. Funda pentru cel mai explicit raspuns. love struck

5 răspunsuri:
| porumbitza a răspuns:

Buna eu imi pu cam asa:pantaloni scurti(4perechi)lungi?(2perechi)4 tricouri, 2 bluze cu maneca lunga, 2 maiouri, 2 perechi sosete,lenjerie intima,o pereche adidasi,o pereche balerini,o rochie,o perche de slapi,prosop,periuta,de,diniti,sapun, clame de par, omidute. distracti placuta.a si daca te machezi produse cosmetice.succes.funditzahappy

| BlackTiger a răspuns:

Pai trebuie sa iti pui pasta de dinti,o periuta, un piaptan, vreo 5-10 tricouri (depinde cat stai),pantaloni scurti,pantaloni lungi daca o sa fie frig,maieuri cateva,o pelerina de ploaie daca o sa ploua,cizme de guma,sosete subtiri si groase,lenjerie intima,tanpoane daca esti la ciclu, o sapca de soare eventual, pijamale si o crema daca cumva iti merge pielea de pe maini.Mi-e mi s-a intamplat si nu am avut crema asa ca sa iti pui.No...si cam atat. Funda? Plsssss!

| BlackTiger a răspuns:

Si am uitat sa iti spun sa iti pui un prosop daca faci dus,niste slapi, un sanpon, doua perechi de adidasi si niste sandale daca vrei.Gata.

| Razvan94 a răspuns:

Pai normal ca depinde unde mergi in tabara. daca mergi la munte nu iti iei aceleasi lucruri ca si cand mergi la mare. Ai uitat sa mentionezi! nu te pot ajuta

| XGabyyLog a răspuns:

Tot dar depinde cat stai.
Alege cu grija