| clausialin a întrebat:

cine a folosit detoxicolon si ce rezultate a dat?:*:*:*

2 răspunsuri:
| Mihaela85 a răspuns:

Eu am folosit. E foarte bun. Il recomand. Spre deosebire de Colon Help care la mine nu a dat rezultate, Detoxicolon-ul e super. M-a ajutat la slabit, curatarea tenului(am scapat de acnee), am mai multa vitalitate, ma simt per total alt om. Eu il cumpar de aici ca au mai multe produse naturiste pe care le folosesc http://www.vegis.ro/detoxicolon-480g-DACP115002--p489771.html

| catail a răspuns:

Buna ziua. Eu il folosesc de 14 zile si pot sa-ti spun ca produsul este foarte bun. Din a-2-a zi de cand am inceput sa-l folosesc au inceput sa apara rezultatele. Adevarul este ca are un gust oribil, dar poti sa-l iei cu iaurt sau suc de portocale daca nu suporti cu apa. Cura dureaza 21 zile.