| IZABELLA_5617 a întrebat:

Cine are placa de par Frizz Therapy Remington S9951 as vrea ceva pareri, daca intr-adevar este asa de buna pe cum se spune big grin multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| SunShineyKidu a răspuns:

Si eu vreau sa-mi iau o placa de par, dar multifunctionala si intr-adevar cele de la Remington le recomanada multi, dar nu am folosit niciodata una personala. Deci nu stiu exact cum sa te sfatuiesc. Daca aflii ceva scrie-mi si mie, te rog. Multumesc si mult succes!

Răspuns utilizator avertizat