| ioana2200 a întrebat:

cine imi poate spune cum sa scap de cosurile si punctele negre de pe nas si barbie?big grin

5 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună dimineața.
Prepară un peeling abraziv o dată/săptămână din cantități egale de mălai și zaț de cafea, și aplică-l pe zonele respective, masând ușor timp de 3-4 minute cu ajutorul unui burețel.
Baftă!

| fustiteTUTU a răspuns:

Gasesti aici cateva retete de facut in casa http://spa-acasa.blogspot.com

| FlorinDiablo a răspuns:

Incearca cu lotiunea Clean&Clear dar sa iti ei una cu granulewinkingSau mergi la un dermato

| Melyssuka a răspuns:

Clean&Clear este foarte bun Si eu am incercat! si iti va trece maxim 1 zi -2.happySucces! funda?happy

| KoKoOo a răspuns:

Poti folosii si crema hidrocortizon, am folosit-o si eu...si chiar merge. Sper ca te-am ajutat. :*