| addaz a întrebat:

Cine ma ajuta si pe mine cu niste idei pentru tinuta de majorat? happy e o petrecere acasa, cu cei mai buni prieteni, dar totusi vreau sa fiu speciala. [ps. sunt inalta si slaba si nu suport fuste/rochii scurte si mulate] :*:*

Răspuns Câştigător
| MLSS a răspuns:

Blugi sau colanti luciosi, pantofi cu toc si un tricou nu prea mulat cu umarul gol si un sacou deasupra, o sa arati fff bine, eleganta si frumiibatting eyelashes Succes!:***** LMA>

3 răspunsuri:
| FashionKitty a răspuns:

Ti-am facut niste combinatii: http://ak2.polyvoreimg.com/......ize/l.jpg, poti sa le modifici, sper ca rochiile seamana macar cu ce ai vrea sa porti si pantofii am pus de mai multe feluri, nu am stiut de care vrei, la toate astea poti adauga: Jachete, colanti, ciorapi, bratari, inele, etc. (ma refer la accesorii)