| AlyAlecsa a întrebat:

Buna,cine poate sa imi zica un magazin online care trimite lucrurile cumparate la posta. Nu prea am incredere in cumparaturile online si cred ca este cea mai sigura cale.

Răspuns Câştigător
| IrinaMeowDimplesIdontcareDirtuWeirdweed a răspuns:

Pai majoritatea site-urilor trimit achizitiile la posta, in materie de bijuterii iti recomand www.crownfashion.ro sau www.bestial.ro, in materie de haine ro.bfashion.com, www.3suisses.ro, www.hotlook.ro, in materie de incaltaminte www.mycloset.ro, au si haine si accesorii, de diferite feluri, e foarte dragut site-ul. Si daca vrei sa gasesti de toate pe un site, poti incerca www.okazii.ro, eu am comandat de multe ori si e de incredere, adica iti gasesti un vanzator, e o comunitate mare si iti poti incepe chiar si tu o afacere. Sper ca te-am ajutat! :)

3 răspunsuri:
| Ene_Costin_1974 a răspuns:

Da noi. Tutungerie Online
http://tutungerie.shopmania.biz
Plata produselor ramburs sau Pay Pal.
Livrare rapida, marfuri ieftine pentru fumatori.