| eedipeta a întrebat:

Buna cine poate sa ma invete cum sa-mi protejez parul atunci cand il intind cu placa si ce produse pot folosi? dau vot si funditahappy pup pe toti...

Răspuns Câştigător
| Ralucutza a răspuns:

Inainte sa folosesti placa, utilizeaza un spray cu protectie termica. Este unul bun de la Gerovital.

3 răspunsuri:
| Minnie a răspuns:

Http://reviews.katrina.ro/spray-protectie-termica-trend-it-up-balea-dm.html

Eu asta folosesc si costa cam 9 lei sticluta de 200 ml.Se gaseste la magazinele DM

| maraa_9303 a răspuns:

Eu folosesc spray pentru protectie termica de la gerovital. si balsam de par de la kalos.

| corina_1184 a răspuns:

De placa nu il poti proteja cu nimic. incearca sa nu mai folosesti placa, mai bine cumpara-ti o perie pentru coafuri multiple care sa aiba perii foarte mari. Si cu aia iti poti indrepta parul. DEcat sa bagi banii in spray-uri, balsamuri si samponewinking