| Ancutsa a întrebat:

Buna!

Cine se pricepe cat de cat la avon? va rog sa-mi da-ti un mesaj sau eventual sa ma lamuriti si pe mine ce inseamna " comandat facturata "? tin sa mentionez ca s-a facut un retur adica [ comanda mea a pelcat de acolo de unde a venit in bucuresti inapoi] acum cand am dat iarasi comanda mi-a zis pe net ca este comanda facturata. ce inseamna? :-s

Multumesc!

1 răspuns:
| benunix a răspuns:

Pai si eu am fost reprezentanta avon si cred ca ai gresit ceva cand ai comandat iar ei au incercat sa repare sau au reparat si tio vor trimite mai tarziu...este facturata deoarece deja tiau preluat comanda si o sa o primesti in curand.cam asa ceva cred ca ebig grin