| anonim_4396 a întrebat:

cine stie cum se utilizeaza acest ulei de par de la avon? Multumesc!

4 răspunsuri:
| anamariarot a răspuns:

Care ulei? Ce scrie pe el?

| Annamaria21 a răspuns:

Daca este ulei pentru regenerarea părului in principiu il dai in cap si il lasi sa acționeze o ora si ceva, ai grija trebuie sa dai doar pe varfuri ca daca dai la scalp se îngrașă părul foarte repede, daca este pentru luciu dai 2-3 pâsuri in palma si după dai tot pe varfuri fara sa clatesti, pupici

| AndCat26 a răspuns:

Se aplica pe parul umed. Iti pui putin in mana si iti dai pe tot parul, mai putin la radacina.

| ann19 a răspuns:

Il aplici efwctiv pe par, ai grija la cantitate e posibil ca a doua zi sa ai parul prea unslaughingTe sfatuiesc sa nu aplici la radacina.