| Alesandra98Webkinz a întrebat:

cine vrea sa facem schimb de animalute webkinz? Dau funda...eu am bulldog si are foarte multe obiecte exclusive si rare si de la estore.100 de obiecte.astept rasp...happy

9 răspunsuri:
| tl34 a răspuns:

Eu vreau pentru. ca am un yorkie dar doar pentru o zi daca vrei sa il facem contacteazama pe mess si sunt fata adresa mea de email este andreeaiulia44

| Name2 a răspuns:

Vrei sa iti dau eu contul meu si tu mil dai pe al tau. Dar si eu o sa mai intru pe contul meu si tu pe al tau.Trimite-mi mesaj privat cu id tau daca te intereseaza.

| Name2 a răspuns:

Vrei?

| andrutza_2871 a răspuns:

Eu vreau si am 2 webkinz doua pisici

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu vreau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu vreau. Am un cont cu 10 webkinz. Id o_chestie_mov

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu. Spune-mi daca vrei.Iti astept raspunsul.

| mihaelami13 a răspuns:

Eu am 13 animale dar nu vreau sa ledau nimanui codul dacarei sal afli du-te la magazin si cind nu te vede nimeni fotografiaza codul si folosestel si va mergeterog funda plizzzz- _ -

| lavi971 a răspuns:

Dami id tau iti spun privat