| Alinnnnnna a întrebat:

Buna,cit e de bun balsamul de buze Eucerin? am buzele foarte uscate si uneori imi curge singe la cit de tare mi le musc
http://www.google.fr/......tp?/imgres

1 răspuns:
| AnaMaria1957 a răspuns:

Eu iti recomand uleiul de masline, produsele astea comerciale nu sunt atat de bune.Foloseste produse naturiste, ele vor avea efect garantat. Uleiul de masline este bun la orice:piele/buze uscate, par deshidratat, unghii care se exfoliaza, calcaie uscate...etc.Sper ca te-am ajutat! kiss