| Miky a întrebat:

credeti ca e in regula daca in timpul zilei port pantaloni negri scurti http://www.google.ro/......tp?/imgres r:4, s:0&biw=1259&bih=619 si cu strampi negri(asemanatori cu colanti) http://cadourihaioase.ro/......-4227.html si in picioare niste sandalute de vara fara toc
ce parere aveti de combinatia asta:d

5 răspunsuri:
| Iheartshoes a răspuns:

Sincer,in niciun caz!

| LoveIsForFree a răspuns:

Sunt superbe ambelehappy.Dar.din pacate nu prea merg.Acum e cald.si poti sa porti pantaloni scurti si fara strambiwinking. Fiecare cu gusturile lui. Daca tie iti place e totul ok.

| bebbee a răspuns:

Supeer combinatia... Doar ca o sa mori de cald in ele, deoarece, dupa cum stii, negrul atrage soarele big grin

| TwixulDrept a răspuns:

Imi place combinatia de pantaloni scurti cu dress/strampi dar ambii fiind negri mai bine ai lua o pereche de strampi de culoarea piciorului iar in picioare niste bascheti/tenesi.

| bingbang_2202 a răspuns:

Poarta pantalonii fara strampi.winking