| Kasia a întrebat:

Credeti ca functioneaza? http://www.youtube.com/watch?v=FxmZntIuQ_o&feature=relat ed Sa incerc? Sau imi fac sperante degeaba? Mie mi se pare imposibil...dar nu stiu ce sa cred.

2 răspunsuri:
| AikkoxD a răspuns:

Nu este imposibil, dar nu-ţi creşte atât de repede. Părul creşte cam 1 cm pe lună. Şi cum să te aştepţi să-l cureţe, când pui ulei de măsline în el? O să rămână unsuros.
Mai bine îţi faci o mască din ou + ulei de măsline/ ulei de ricin, o aplici pe păr o dată pe săptămână, o ţii cca 1h şi apoi speli bine părul. Ai şanse mai mari să crească aşa.

| Peachy a răspuns:

Vitamine, vitamine, vitamineeee! Ele sunt secretul! (Dopple herz vitamine esentiale pentru par), tonice capilare pentru cresterea parului( cosmetic plant) sau cu masti : ulei de ricin, vit A uleioasa, ou ( dar trebuie sa le folosesti cel putin 6-7 luni ca sa vezi rezultate)