| anonim_4396 a întrebat:

cu ce as putea sa combin o pereche de sandale din piele(maro) cu platforma? as vrea sa merg cu ele la festivitate, cand se va termina scoala. nu as vrea sa par foarte eleganta. mersi mult!:*

4 răspunsuri:
| anaxyz a răspuns:

Le poti combina cu o pereche de pantaloni scurti si cu o bluza eventual in acelasi ton cu sandalele

| BiancaDenisa a răspuns:

Eu spun ca cel mai bine ar merge o rochita culoarea crem sau alte culori care merg la maro.Ai putea incerca si o salopeta din aceea cu imprimeuri florale.Se poarta vara aceasta!

| daassh a răspuns:

Ai putea, bine inteles daca vrei.

| bєαυтιƒυℓ a răspuns:

Pai,ai putea sa le combini cu niste blugi pe corp rupti, sau normali si un tricou(zic eu ca ar merge) si nici nu vei fi foarte eleganta.
Sper ca sfatul meu ti-a fost folositor!