| rya79 a întrebat:

Bună! Cu ce as putea sa îmi fac parul roșcat temporar in conditiile in care eu sunt decolorata blond platinat? Poate cu o masca rosie sau am auzit de soluția castelani, dar vreau sa fiu sigura ca după câteva spălări se duce și parul meu rămâne blond platinat. Alte recomandări?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Vad ca tu ai trecut a 12-a deci ai mare grija cum te duci la scoala ca s-ar putea ca noile legi sa le permita profesorilor sa te dea afara de la ore, daca te tot vopsesti cum ai tu chef.

| rya79 explică (pentru Violleta2022):

Va asigur ca în zilele noastre nu interesează pe nimeni cum te duci la școală, chiar si cu legi sau nu happy

| Violleta2022 a răspuns (pentru rya79):

Total gresit!

Uite ca acest lucru conteaza, deja s-a schimbat legea care se aplica de LUNI, 9 sep2024 cu prvire la imbracamintea elevului si comportamentul lui la scoala.

| Cipi1212 a răspuns:

E mai frumos parul natural.