| mykymykyutza a întrebat:

Cu ce as putea sa ma imbrac la scoala si cu prietenii? Scz de categorie

Răspuns Câştigător
| Elenasays a răspuns:

Pai la scoala poti incerca niste jeansi stramti(ce culoare preferi), o camasuta care sa-ti treaca de fund si sa aiba o curea la brau.Cat despre incaltaminte, poti incerca niste UGG-uri sau tenesi.
La o iesire cu prietenii, poarta ceva frumos, dar simplu si chic. Ziceam sa porti niste colanti(ce culoare preferi), o bluza cat mai lejera si o esarfa.Ca incaltaminte, poarta niste cizme.
Sper ca te-am ajutat. happy

4 răspunsuri:
| TheKitty a răspuns:

Ce iti place. Daca te caracterizeaza o haina poart-o indiferent de parerea altora

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pana acum ai mers in pielea goala?

| bloodyhell a răspuns:

Cu haine

| ÐỄỄẴ97 a răspuns:

Pai ce iti place tie sa porti.Ca doar nu te imbraci ca lady gagarolling on the floor