| diamondgirl a întrebat:

cu ce as putea sa ma imbrac la un majorat?(fara rochie)happy va rog raspuns urgent dau FUNDA!:d

Răspuns Câştigător
| Licuriiciu a răspuns:

Depinde de locul in care se face majoratul, daca se tine intr'un restaurant elegant iti recomand o rochita(crede'ma te'ai simiti prost sa fii singura fata in pantaloni)iar daca e mai putin elegant poti opta pentru o bluzita cu niste colanti si cizme sau botine, depinde si de cum arati si cum iti sta tie mai bine

1 răspuns:
| XDeiutzaX a răspuns:

Rochi? Bleah trebuie sa-ti iei ceva comod si lejer ca sahee hee te ditrezi ar fi bine o fustita sexy si comoda si un maieu asortat ca sa nu-ti fie prea cald si vezi sa fie culori vii ca sa arati ca te bucuri de majorat!winking