| IIIx333III a întrebat:

Cu ce m-as putea imbraca de sarbatori {Craciun&Revelion}. Sunt satena, am parul ondulat de la urechi in jos(ca a lui Miley Cyrus). Sunt o fire zapacita, si voi fi DJ-ul petrecerii. Am 1, 56 si 39 kilograme. Nu port tocuri. Cu ce as putea sa ma imbrac?

Răspuns Câştigător
| ѕнaмaη a răspuns:

Buna, ai putea sa porti haine mai inchise deoarece ti-ar sta bine daca esti satena. Cred ca ti-ar sta bine cu blugi taiati negri si o bluza gen rock. Asta e parerea mea. Fundooi? :X

5 răspunsuri:
| xSp0nge a răspuns:

> Craciunita sexylaughing

| Daviiiiiid a răspuns:

Da cati ani ai?

| GaByTzU_5045 a răspuns:

Pff cati ani ai? 1, 56 si 39 kg e... am eu 1, 75 si 65 de kg nici nu stiu ce sa zic ar merge o fusta happy

| Gentiana a răspuns:

Hey, buna!
Pai este cam greu, dar sa vedem:
Pentru ca este Craciun si este sarbatoare, ma gandeam la ceva mai diferit decat imbracamintea de zi cu zi:
Puneti o bluza rosie cu niste jeansi mulati albi, cam asa:http://www.google.ro/......tp?/imgres r:1, s:0

| Instinkt a răspuns:

Pai ar merge goalabig grin dar ce zici de o rochie decoltata de culoarea ochiilor:X