| AndreeaNustiu a întrebat:

Buna!
Cu e as putea sa ma imbrac cand incepe scoala?
Eu ma gandeam sa imi iau niste jeansi,bascheti cu imprimeu Steagul Americii, si in sus nu stiu ce sa imi iau.
La scoala mea nu e uniforma asa ca nu trebui camasa alba si cravata.
Ce as putea sa imi iau in sus?

Mentionez ca nu am geaca de piele si tricouri pe sum fund.

Dau funda la cel mai bun raspuns.

Multumesc anticipat.

O zi frumoasa.

Răspuns Câştigător
| SimpluAndrei a răspuns:

Wow,am fost innebunit cu bascheti cu steagul americii iti recomand incaltaminte Tenisi All Stars (daca iti permiti) jeansi mai seriosi si sus, un tricou cu steagul Angliei, gen mai sters cu text pe el Sper ca te-am ajutat!

| AndreeaNustiu explică (pentru SimpluAndrei):

Am avut tenisi All Stars in primavara, si nu vreau sa imi iau acelasi tip anul asta.

| SimpluAndrei a răspuns (pentru AndreeaNustiu):

Aha,dar nu-ti lua ceva ce poarta toti,fii original,diferit, moda nu o urmezi, moda ti-o faci, poti impune un nou stil, nu purta ceva doar pentru ca toti poarta asa ceva

20 răspunsuri:
| AndreeaNustiu explică (pentru Wøodenpints):

Daca nu iti convine intrebarea mea, nu comenta aiurea la intrebare fara rost!

| Wøodenpints a răspuns (pentru AndreeaNustiu):

De ce?
Dacă nu-mi convine ceva, spun ce nu-mi convine.

| AndreeaNustiu explică (pentru Wøodenpints):

Ok,mersi ca ai spus ce nu iti convine atunci.

| Crucified a răspuns:

Vai ce cool eşti tu. steagul americii...
Nu-ţi mai plac iţarii?

| AndreeaNustiu explică (pentru Crucified):

E problema mea, ce imi place si ce nu, daca tie nu iti place intrebarea mea nu mai comenta la ea.

| Crucified a răspuns (pentru AndreeaNustiu):

Am să fac inversul răspunsului tău, adică comentez în continuare, pentru că e dreptul meu.

| MalleusMaleficarum a răspuns:

Chestiile cu steaguri sunt atât de fumate şi de kitsch încât îmi vine să borăsc de fiecare dată când văd pantof, tricou, maieu, uatevă cu imprimeul respectiv.
Nu mai purta aşa ceva, nu de alta, dar cine ştie, poate te văd pe stradă şi mă ia de la vintre-n sus.

| AndreeaNustiu explică (pentru MalleusMaleficarum):

laughing asta ii buna cu ca ma vezi pe strada, da si eu am vazut multi cu tenesi cu imprimeul asta, si acum ma gandesc ca e o idee proasta sa imi iau tenesi asa, mai bine imi iau niste balerini. Oricum mersi de sfat.O zi buna! happy

| 0x11111051 a răspuns:

Cu flagul americii? Fuuu.

| AndreeaNustiu explică (pentru 0x11111051):

M-am grabit.

| 0x11111051 a răspuns (pentru AndreeaNustiu):

Ceva jeansi, si tricou ceva cu culoare mai inchisa, ar fi perfect.

| FlyingFox a răspuns:

Un tricou si un hanorac peste. Sau o bluza. Depinde de vreme happy

| Kristinnaaa a răspuns:

Bună,

Ai putea să îți iei un tricou alb, simplu și un pulover cu nasturi dacă ai, sau o jachetă. Poți găsi aici mai multe ținute care îți pot fi de ajutor: http://sanduirina.com/back-to-school-2013-care-este-stilul-tau/

| AlinaTha112 a răspuns:

Pai, eu mi-am luat tenisi cu imprimeu Steagul Americii si blugi un albastru foarte deschis, colanti negri, hanorac un bleumarin sa se asorteze cu tenisi happy si geanta de umar, sper ca ti-am dat o ideewinking ( fundita? smug )

| Helena0501 a răspuns:

Ar trebui sa-ti iei o pereche de blugi negri\de raiata si o bluza cu carouri in culoarea ta preferata. E prima zi de scoala ai putea sa te imbraci cum iti place.

| Dalia5didi a răspuns:

Eu una cred ca ti-ar sta bine cu orice, pai basketii cu stagul Americii sunt o alegere buna si sigur o sa iti sta ok iar in sus poti sa iti iei un tricou negru simplu sau alta culoare mai inchisa basketii vor atrage destule atentii asa ca nu iti mai trebuie si un tricou cu imprieu doar simplu sper sa fi fost de ajutor :*

| Tis a răspuns:

Eu in locul tau mi-as lua niște blugi si un tricou cu o jacheta peste