| Anonim578 a întrebat:

Cum as putea sa am parul mai subtire si drept? Al meu e cam ondulat si gras. Stie cineva ceva măsti? Vreau par dreptlaughing fara placa. Am auzit ca e buna cea cu aloe vera..cica

6 răspunsuri:
| AnastasiaK a răspuns:

Depinde cat esti dispusa sa investesti. Singura soltie pe care o stiu eu e tratamentul cu keratina. Se face la salon, dar costa mai mult decat ar fi dispuse unele sa investeasca. Totusi rezultatele tin pana la 6 luni.

| Anonim578 explică (pentru AnastasiaK):

Buna! Am auzit de tehnica asta, ideea e ca tot trebuie sa il întind cu placa, si n-are nici un rost

| AnastasiaK a răspuns (pentru Anonim578):

La tratament cu keratina? Nu stiu unde ai auzit, dar nu ai auzit bine...

| JulyDreams a răspuns:

Cea mai simpla metoda: il speli, il dai peste cap si iti pui o sapca. Dupa juma de ora o sa fie drept happy

| Emima19 a răspuns:

Și al meu e ondulat...
nu prea poți sa ii faci nimic, eventual folosește o masca și un sampon cu keratina de la Kallos, se aseaza altfel garantez happy
Dar invata sa îți accepți parul așa cum e și poți sa îl ții puțin împletit și apoi sa îl despletești, își va lua o forma drăguța