| zooooza a întrebat:

Cum as putea sa imi prind parul in excursie? Lungimea este cam asta http://4.bp.blogspot.com/......-moda2.jpg

Si este mai scurt in spate si mai lung in fata.

Vreau ceva lejer, usor de facut si sa imi stea bine(am fata ovala)

MULTUMESC MULT! :*

Răspuns Câştigător
| N0name_7278 a răspuns:

Metoda clasica :*.
Iti lasi bretonul intr-o parte, si restul il prinzi in coada :*
Este foarte simplu de facut.
Nu da cu fixativ, o sa se faca foarte aspru, lasa-l asa pentru ca e usor de facut si nu e obligatoriu sa-ti reziste pe tot parcursul exursiei deoarece il poti face foarte repede.
Alta idee nu prea imi trece prin cap. Sper din suflet ca te-am ajutat.
O zi buna in continuare si sa te distrezi in exursie :*.