| AduMrr a întrebat:

Cum as putea sa ma machiez la o nunta. Am 14 ani

Răspuns Câştigător
| ɗєʌɗvơɪƈє a răspuns:

Lasa dracu machiajultongue...strica frumusetea naturala a femeiitongue

8 răspunsuri:
| Leonard08 a răspuns:

Culori cat mai naturale. Si...cu cat mai putin cu atat mai binewinking

| Bor a răspuns:

Ai 14 ani, nu te machia.Sunt sigur ca esti mai frumoasa fara.

| tteo92 a răspuns:

Daca de la 14 ani incepi cu fardurilee... e clar atunci, pe la 20 ani o sa ai un ten de zici ca iti pica.

| Prettymadam a răspuns:

Salut!
Incearca un fard deschis, eyeliner si rimel pentru ochi, iar pe buze un ruj deschis. :]

| roxanaghiuzan a răspuns:

Cat mai natural, un pic de rimel si luciu de buze incolor.

| AntoniaOrman a răspuns:

Intreaba stilistii... rolling eyes

| Syda a răspuns:

Ai putea sa nu te machiezi iti strica tenul e ciudat cunosc o fata care se da cu ele pentru ca tot de la ele are mici gauri pe fata daca ai vedeao nemachiata ai face stop cardiac... poti sa nu te machiezi sa fi cat mai naturala

| rosalinda985 a răspuns:

Natural(putin rimel, ruj, pudra, acum este la moda tusul doar ca nu stiu daca e estetic)Cu cat esti mai naturala lumea te apreciaza, eu niciodata nu m-am machiat si toata lumea imi zice ca sunt frumoasa.Fii frumoasa in felul tau. Fundaa?
:*:*:*Pupicii! Distractie placuta la nunta:*!