| CristinaSNC a întrebat:

Cum as putea sa-mi fac codite de genul asta http://imgur.com/0LMJqPL singura, un link ceva sau explicati-mi mai amanuntit :)) Dau fundita :-*!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=ujS0VNOXeVg
Dacă ştii să faci ce ţi-am dat mai sus atunci poţi face şi acele codiţe.
Ce mi-e una, ce-mi sunt două.

Explicare amănunţită:
1, desparţi părul în două cu unpietene sau un pieptene de coafat.

2, prinzi o jumătate de păr ca să nu te încurce.

3, iei o parte din păr şi îl împarţi în
3, începi să împleteşti şi să tot adaugi păr până unde începe gâtul, apoi împleteşti normal.

4, faci la fel cu cealaltă parte.

Vezi să iasă simetrice.

| Luna0010 a răspuns:

Eu pot sa face codite afro. 400 de lei (negociabil). 0723331499