| Lilly_5848 a întrebat:

Cum as putea sa slabesc macar 2-3 kg pana incepe scoala? Mentionez ca nu sunt grasa, doar ca simt ca mai trebuie sa slabesc.Va rog sa-mi dati ceva sfaturi.

2 răspunsuri:
| deutSa a răspuns:

In 3 sapt slabesti min 7kg...

tot ce trebuie sa faci e sa mananci NUMAI CARNE ; MEZELURI,FRIPTURI,ETC SI SG LEGUMA CARE O POTI MANCa e castravetele

sa-ti zic de ce slabesti asa, mancand NUMAI CARNE...pentru ca organismul se satura de atata carne si o sa raresti mancatul

| Rozette a răspuns:

Buna. Rezultatele se vor vedea doar daca faci efort fizic, insotit si de o dieta echilibrtata bazata in special pe legume si fructe.
Rezultatele nu se vor vedea imediat deoarece ultimul " strat" de grasime din corp se elimina cel mai greu. Sa bei foarte multa apa, chiar si cand iti este foame, sa respecti mesele principale, sa renunti o vreme la produsele prefabricare si lactate si sa mananci 1-2 morcovi pe zi sau o salata de spanac la vreo 4 zile cam asa. Sper ca te-am ajutat! Succes!