| •·.·Glam·.·Girl·.·• a întrebat:

Cum credeti ca mi-ar sta cu breton drept? Avand in vedere ca am fata ovala si parul putin ondulat la varfuri, iar prietena mea zice ca seman cu Selena Gomez, FUNDITA pentru. cel mai bun raspuns. Xo

Răspuns Câştigător
| anna_4818 a răspuns:

Daca ai fata ovala iti sta bine cu toate tunsorile.
acum depinde si de restul trasaturilor fetei. Daca e doar la varfuri ondulat e ok.
eu zic ca ti-ar sta bine si in plus bretonul e la moda acum, ai grija insa sa il tai la cateva saptamani. Poti sa intrebi si coafeza inainte, ea va sti sigur cu ce iti sta bine.
succes :*

6 răspunsuri:
| a răspuns:

Daca` tu esti cea din poza de la avatar; X sigur ti-ar sta soOoper cool cu breton drept. mult noroc xD

| Lorelai a răspuns:

Ti-ar sta foarte binehappy Da din poza si mie mi se pare ca ai semana cu Selena Gomezhee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu o punga pe cap iti sta superb

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu o punga pe cap iti sta superb

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ti-ar sta bine

| OnNne a răspuns:

Pune o poza ceva, si poate vei primi niste raspunsuri mai bune.
Nu am idee cum ti-ar sta mai bine daca nu te-am vazut intr-o poza ceva genu.happy