| Zuzy244 a întrebat:

BunahappyCum imi pot aranja parul? am parul mediu...Chiar nu mai stiu cum sa mi-l prind m-am saturat de coada. Dau Funda. URGENTT

7 răspunsuri:
| Ramo80 a răspuns:

Nu stiu ce varsta ai dar probabil esti eleva. Lasa-ti parul desfacut si pune-ti pe cap o bentita(exista acum toate felurile, cu floricele, fluturasi...) Mi se pare super frumos! :*

| Casandra a răspuns:

Http://fashion-star1.blogspot.com/ intra aici la hairstyle si o sa gasesti

| AndreitsSza a răspuns:

Poti sa iti faci doua codite impletite,o coada intr-o parte, poti sa til lasi desfacut, sa til indrepti cu placa, sa iti faci seara codite multe multe multe in cap si cand te vei trezi o sa il ai foarte cret... e super asa :* Succes! Sa nu uiti de funda! tongue

| AndraaP a răspuns:

Daca e mediu e foarte potrivit pentru spic :) http://www.hairstylesforall.com/......hairstyle/ - ar arata super. sau daca esti plicisita, ai putea sa iti schimbi lookul :D http://www.google.ro/......tp?/imgres se poarta si e interesant :D

| allexandraaaaa a răspuns:

Indreapta-l cu placa si lasa-l desfacutwinkingSau ai putae sa ti-l ondulezi cu ondulatorul(daca nu ai ondulator iti poti impletii codite, sau ti-l poti pune pe moate.

| Laurikk a răspuns:

Fa-ti-l coc, impleteste-l sau multe alte feluri...Bafta!:*