| AntoholixAdri a întrebat:

cum pot face parul sa creasca mai repede?!? Este f scurt! happy
Si cum pot face parul sa isi piarda volumul?!

|Multu anticipat! puppy dog eyes

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si o masca cu ulei de ricin o data pe saptamana este buna

| xFakeSmilex a răspuns:

Uleiul de ricin are rolul de a stimula cresterea rapida a parului, intarind totodata firul de par. Uleiuri la fel de eficiente si care pot fi intrebuintate in scopul accelerarii cresterii parului sunt: uleiul de masline, cel de cocos, uleiul de jojoba, uleiul de mesteacan, uleiul de castor, uleiul din samburi de struguri.

| MyMyutza a răspuns:

Poti folosi uleiul de ricin.Bafta!♥

| Andreeadixi a răspuns:

Eu stiam ca parul creste mai repede cu ulei de ricin.Dar nu sunt foarte sigurabig grin

| AntoholixAdri explică:

V-as da funda la toti!
Dar stie cineva ..cum pot sa fac sa numai am volum?!

| ElisaJuly a răspuns:

Foloseste ulei de ricin e foarte bun l-am folosit si eu si e super dar de volum nu stiu dar dc vrei poti sa ti-l faci cu placa. funda?