| DeeaNegrea a întrebat:

Cum pot micsora un tricou? L-am luat de pe net dar e gigantic, e din material de calitate deci nu intra la apa.Imi puteti spune si mie cum l-as putea innoda sau ceva de genul, Daca aveti si poze ar fi perfect. Dau si fundilitalaughing

5 răspunsuri:
| adelina_5429 a răspuns:

Poi du-te la croitorhappy

| Boniboon a răspuns:

De ce nu-l porti asa? smug Se poarta hainele largi, eu una numai din astea imi cumpar. Si poate iti vine bine. Mai gandeste-te big grin Bft! kiss

| LOVEsick a răspuns:

Cureaua mult mai subtire ca aia, si in contrast cu tricoul sa fie big grin

| DeeaNegrea explică:

Da nu am specificat ca trebuie sa il iau maine la un eveniment deci e prea tarziu de croitor

| marinaforic a răspuns:

Ai putea sa il legi cu o curea subtire la brau cam asa http://shopping.flu.ro/......a-2177.jpg ma rog sa zicem ca ala e un tricou