| MyYLife a întrebat:

Cum pot sa imi fac parul in felul asta:
http://www.perfecte.ro/......ruger.html Funda:x si de preferat raspunsuri cu video-uri.

1 răspuns:
| SabinaTH a răspuns:

Prima data trebuie sa iti ondulezi parul in asa fel incat buclele sa fie foarte lejere ( daca ai parul drept sau daca il ai putin ondulat poti sa ti-l lasi natural, fara sa il mai ondulezi ), dupa aceea iti faci o carare putin intr-o parte. Dupa iti faci o coada intretica normala ( din 3 ) foarte lejera. La capat, daca nu vrei sa se vada elasticul, poti sa iei o suvita de par din coada si sa o invarti in jurul elasticului, apoi o prinzi cu o clema mica. Mult succes happy