| AncutssaM a întrebat:

Cum pot scapa cat mai repede de cosurile de pe spate?

Răspuns Câştigător
| 1234sttt a răspuns:

Hei. incearca in primele 2 saptamani sa iti faci o compozitie formata dintr.o lamaie stoarsa cu apa in fiecare seara iti dai in zona cosurilor cu un buretel demachiant ceva. Dupa ce trec cele 2 saptamani folosesti doar lamaia stoarsa fara apa. La inceput se adauga apa pentru a nu usca foarte rau pielea si a se obisnuii cu solutia. In plus iti poti cumpara si geluri pentru cosuri :Skinoren, zinerit etc.

4 răspunsuri:
| Sensitive a răspuns:

Am avut si eu aceastá problema:-)mai ales vara când era foarte cald, îmi apareau cosuri pe spate. Incearcá sapunul Dove, de fiecare datá când îti faci dus, eu asa am scapat de acele cosuri pe spate. Bafta!

| Ahead a răspuns:

Incearca tratamentul cu aspirina.

| remediinaturale a răspuns:

Gasesti produse foarte bune aici http://www.remedii-naturale.com/

| ByEnCuTzZzA a răspuns:

Pai poti sa te dai cu o crema anticosuri...