| hey97 a întrebat:

Buna cum sa folosesc lamaia pentru decolorarea parului.Mentionez ca am parul saten.Asi vrea daca se poate o metoda cat mai eficienta care da rezultate cat mai rapide.

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa ce te speli pe cap, stoarce o jumatate de lamaie intr-o cana normala cu apa si clateste-te cu ea. Repeta acest procedeu se mai multe ori si vei vedea rezultatele.
Si ceaiul de musetel este bun pentru decolorarea parului.happy

| hey97 explică (pentru anonim_4396):

Am o intrebare daca fac chestia asta reusesc sa decolorez parul permanent sau pe o durata scurta de timp

| anonim_4396 a răspuns (pentru hey97):

Permanent, bineinteles ca atunci cand iti va creste, vei avea culoarea naturala. dar totusi nu o sa ti se faca blond sa stii...doar ti se deschide culoarea parului. Nu este la fel de eficient precum decolorantul.winking

| ஐKatsu a răspuns:

Http://tomaaurora.blogspot.ro/......miere.html

Nu functioneaza cu lamaie! Cea mai buna este mierea.

| blacktulip16 a răspuns:

Lamaie pentru decolorarea parului sincer n-am auzit big grin
incearca DECOLORANT se gaseste in orice supermarket sau hypermarket
sau.
incearca sa folosesti apa oxigenata happy eu am incercat/ am tot saten inchis.

| hey97 explică (pentru blacktulip16):

Nu mersi prefer produse naturale happy respectiv lamaia

| blacktulip16 a răspuns (pentru hey97):

Ok. am incercat sa ajut.
dar apa oxigenata ce ar avea?